English (UK)Ukraine(UA)Russian(RUS)

Кузов вантажного автомобіля в роботі відчуває навантаження різного характеру. Вони можуть з часом привести до непередбачених поломок відповідальних елементів конструкції. Особливо часто спостерігаються пошкодження конструкцій самоскидних кузовів. Причиною є умови, в яких вони працюють. Під час підйому кузов і підрамник самоскида відчувають великі деформуючі навантаження. Вони можуть зростати в декілька разів в певному напрямку, коли підйом кузова здійснюється на похилих площадках. В «життя» самоскидного кузова таких підйомів відбувається незліченна безліч. І, як результат - деформація та пошкодження кузова або підрамника.

Можна спробувати зробити ремонт власними силами, але довго буде служити кузов потім? Адже ремонт кузовів самоскидів - непроста і відповідальна задача. Тут важливо відновити всі настановні геометричні параметри і міцність несучих конструкцій. Це можливо тільки в умовах спеціалізованих ремонтних баз, що професійно займаються ремонтом кузовів. Не знаєте куди звернутися? Компанія «АЛАНТА - БУД» - до ваших послуг! Ми виконуємо ремонт вантажних кузовів, в тому числі і самоскидних. Наші фахівці зможуть впоратися з будь-яким пошкодженням вашого кузова. Вони уважно досліджують характер поломки і виберуть оптимальні методи відновлення пошкоджених конструкцій.

Технологічний процес ремонту заснований на неухильному дотриманні основних геометричних параметрів конструктивних елементів кузова, а також на забезпеченні необхідного запасу їх міцності. З особливою відповідальністю виконується ремонт підрамників самоскидів, так як це найбільш навантажена конструкція, яка сприймає на себе вага кузова з вантажем під час його підйому. Для ремонту підрамників застосовується металопрофіль з збільшеними міцнісними характеристиками. Також ми виконуємо випробування і дефектовку гідроциліндрів підйому кузова, та в разі необхідності, замінюємо несправні гідроциліндри на нові.

В результаті тривалої експлуатації кузова окремі його ділянки можуть бути пошкоджені корозією. Після попереднього очищення фахівці проводять їх огляд та приймають рішення про доцільність заміни. У деяких випадках, виходячи з побажань замовника, ми виробляємо переобладнання самоскидних кузовів, з метою збільшення їх обсягу і вантажопідйомності. Виконується посилення несучих елементів платформи, а борти нарощуються або ж виготовляються нові. Відремонтовані та переобладнані кузова піддаються фарбуванню, стійкими до впливу зовнішнього середовища, емалями.

Компанія «АЛАНТА - БУД» однією з головних своїх завдань вважає впровадження у виробництво технологій, які призводять до зниження собівартості ремонту кузовів. В результаті ми маємо можливість пропонувати своїм клієнтам вигідні тарифи наших послуг. Багато з них переконалися в цьому і залишили нам свої позитивні відгуки. Ми щиро сподіваємося, що і ви зможете оцінити якість наших послуг. І якщо вам потрібно виконати ремонт самоскидного кузова - звертайтеся в «АЛАНТА - БУД»!

 

Зв'язатися з нами

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Спосіб оплати

Авторское право Alanta bud © 2014 Все Права Защищены.

Яндекс.Метрика