English (UK)Ukraine(UA)Russian(RUS)

   Сільськогосподарська продукція займає левову частку в обсязі вантажоперевезень нашої країни. І кожен, поважаючий себе перевізник не упустить можливість проникнути у сферу надання транспортних послуг по перевезенню зернових, олійних і технічних культур з господарств на переробні підприємства, елеватори і порти. Але для того щоб перевезення були рентабельними, необхідно мати автомобілі, на яких установлено спеціальний кузов - зерновоз. Він дозволяє забезпечити повноцінну завантаження автомобіля, збереження зерна в дорозі і швидку його розвантаження в пункті призначення.

І якщо ви плануєте регулярні перевезення зерна, то вам ніяк не обійтися без переобладнання в автомобіль - зерновоз однієї або декількох власних транспортних одиниць.

Ви не знаєте, куди звернутися, щоб виконати таке переобладнання?

Вирішити цю непросту проблему вам завжди зможе допомогти наша компанія «АЛАНТА-БУД»!

Ми маємо для цього все необхідне: багаторічний досвід, кваліфікованих фахівців, сучасне обладнання, якісні матеріали і репутацію надійного партнера, про що свідчать численні позитивні відгуки наших замовників. Сьогодні компанія має можливість виготовляти будь-які кузова на шасі автомобілів всіх відомих світових виробників.

Виготовлення зерновозів на нашому виробництві - гнучкий і налагоджений до найдрібніших деталей технологічний процес, що дозволяє виконувати переобладнання автомобілів в найкоротші терміни. Побажання замовника щодо конструкції кузова - пріоритетна основа для розробки проекту майбутнього виробу.

В даний час ми виготовляємо, як бортові, так і самоскидні кузови для зерна. Для самоскидних варіантів нами розроблені конструкції підрамників і гідравлічних систем, якими ми комплектуємо в процесі переобладнання автомобілі замовників.

Бортові кузова ми виготовляємо, переважно, з можливістю розвантаження на обидві сторони. Передбачається також відкривається задній борт для завантаження і розвантаження різних категорій вантажів, які можна перевозити попутно в зворотному напрямку. Щоб кузов - зерновоз виготовлення якого ми виконуємо, мав надійну антикорозійний захист, за бажанням замовника, можливе нанесення на поверхню металу цинкосодержащего складу.

Компанія «АЛАНТА - БУД» виготовляє, як автомобільні кузова - зерновози, так і кузова-зерновози причепів і напівпричепів. Всі готові вироби фарбуються стійкою до шкідливих атмосферних впливів фарбою. Для погодження переобладнання автомобілів в МРЕВ, компанія видає замовникам відповідні документи.

Протягом своєї багаторічної діяльності ми змогли налагодити ділові стосунки з багатьма виробниками матеріалів і комплектуючих, що застосовуються для виготовлення кузовів - зерновозів. Прямі поставки матеріалів дозволяють знизити собівартість виготовлення продукції і зробити її конкурентоспроможною.

Ми завжди прагнемо до того, щоб ціни були прийнятними для замовників. Ви можете в цьому переконатися, замовивши у нас кузов зерновоза на свій автомобіль.

Зв'яжіться з нами, скориставшись вказаними контактами, і наші фахівці із задоволенням відповідять на всі ваші запитання.

Зв'язатися з нами

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Спосіб оплати

Авторское право Alanta bud © 2014 Все Права Защищены.

Яндекс.Метрика