English (UK)Ukraine(UA)Russian(RUS)

   Автомобілі-самоскиди в сучасних вантажоперевезеннях використовуються дуже широко. Вони призначені для транспортування і розвантаження за допомогою гідравлічних опрокидывающих пристроїв різних сипучих вантажів. Але часто буває так, що неможливо ефективно використовувати стандартний кузов заводського виготовлення для перевезення окремих категорій вантажів. Майже завжди причина полягає в недостатньому обсязі кузова. У багатьох об'єктів господарювання немає можливості переробити кузов самоскида самостійно. А ганяти наполовину навантажений автомобіль вкрай невигідно. Як же підвищити рентабельність перевезень?

Наша компанія ТОВ «АЛАНТА-БУД» допоможе вийти зі скрутної ситуації. У нас можна переобладнати або замовити самоскидний кузов КАМАЗ або ж кузова інших моделей автомобілів (ГАЗ, ЗІЛ, МАЗ, КРАЗ та ін).

Ми зможемо втілити в готовій конструкції всі побажання замовника. Кваліфіковані фахівці мають досвід переобладнання і реконструкції самоскидних кузовів і причепів для зерна, насіння та інших матеріалів, перевезення яких нерентабельна в стандартних заводських кузовах. Наше виробництво самоскидних кузовів націлена на максимальне забезпечення якості виконаних робіт і міцності створюваних конструкцій.

Якщо потрібно виготовити кузов з високими бортами, посилити платформу, змінити конструкцію підрамника, то ці роботи будуть виконані матеріалами з відповідними характеристиками міцності. Щоб забезпечити якісне переобладнання самоскидних кузовів, ми налагодили прямі поставки матеріалів від виробників. Ця обставина дозволяє нам пропонувати замовникам придбати самоскидний кузов за прийнятною ціною.

Компанія ТОВ «АЛАНТА-БУД» не тільки виготовляє кузова і виконує їх переобладнання. Ми також надаємо послуги з відновлення старих зношених кузовів до стану нових. Доручаючи нам виконати ремонт самоскидних кузовів, замовники мають можливість при значній економії коштів отримати кузов, який ще багато років буде придатний для перевезення вантажів. На всі виконані роботи, пов'язані з виготовленням, переобладнанням та ремонтом кузовів компанія ТОВ «АЛАНТА-БУД» надає свої гарантії.

Зв'язатися з нами

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Спосіб оплати

Авторское право Alanta bud © 2014 Все Права Защищены.

Яндекс.Метрика