English (UK)Ukraine(UA)Russian(RUS)

   Кузова BDF - це знімні кузови, а найчастіше контейнери, які встановлюються на шасі, спеціально обладнаних під них автомобілів. Вони з'явилися в Європі в кінці минулого століття, а вже на початку нового століття почалося масове їх застосування для перевезення найрізноманітніших вантажів. І на сьогоднішній день 60% автомобільних парків Європи застосовують системи BDF дуже широко.

У чому перевага цих систем? Вони дають можливість гнучко і раціонально використовувати автомобільний транспорт. Автомобіль, доставивши вантаж в контейнері або кузові BDF до місця призначення, протягом 10 - 15 хвилин може самостійно звільнитися від такого кузова або контейнера; і так само самостійно завантажити на свій шасі контейнер BDF з іншим вантажем.

Звільнення від кузова BDF здійснюється з допомогою пневморесор або пневмоподушок автомобіля, які піднімають його або кузов трохи вище звичайного по відношенню до землі або до мостів автомобіля. Після того, як будуть виставлені спеціальні опори (ніжки) кузова або контейнера, автомобіль опускається і виїжджає з під нього.

З кожним роком кузов BDF отримує все більше поширення в Україні. Але для того, щоб такі автомобілі змогли перевозити вантажі, необхідно виготовити або купити кузов BDF, а ще краще, декілька кузовів і контейнерів різного функціонального призначення.

Наша компанія ТОВ «АЛАНТА-БУД» завжди готова запропонувати свої послуги з виготовлення знімних кузовів BDF. Кваліфіковані фахівці уважно вислухають кожного замовника, зроблять необхідні заміри і розроблять технічну документацію на виготовлення кузова. Кузов буде виготовлений в обумовлені терміни досвідченими робітниками з якісних матеріалів. Ми гарантуємо точність виготовлення настановних елементів кузова, а також виконання всіх вимог замовника.

Якщо у Вас виникла необхідність виготовити кузов BDF - звертайтеся в компанію ТОВ «АЛАНТА-БУД»! Ми завжди готові виконати Ваше замовлення.

Зв'язатися з нами

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Спосіб оплати

Авторское право Alanta bud © 2014 Все Права Защищены.

Яндекс.Метрика