English (UK)Ukraine(UA)Russian(RUS)

   Бортовий кузов являє собою платформу, огороджену з усіх сторін бортами. Залежно від особливостей перевезених вантажів, застосовується різна висота бортів. Різновидом бортових кузовів є напівпричепи кузова. Тентова конструкція таких кузовів може бути нерозбірними або ж розбірний, що дозволяє розширити сферу застосування кузова.

Компанія ТОВ «АЛАНТА-БУД» пропонує виготовлення бортового кузова різних типів і конструкцій.

Ми маємо досвід виготовлення бортових кузовів будь-якої складності. Тому сьогодні компанія готова прийняти замовлення і виготовити бортовий кузов КАМАЗ, або ж кузов на будь-яку іншу модель вантажного автомобіля. Наші фахівці уважно вислухають всі побажання замовника щодо конструкції кузова, і відповідно з ними розроблять технічну документацію.

У нас можна замовити і купити бортовий кузов з будь-якою висотою бортів. З метою максимальної адаптації конструкції під особливості вантажу ми можемо виготовити подовжені і посилені кузова. Для забезпечення зручності розвантаження і завантаження можливо застосування різних схем відкривання бортів і конструкцій замикаючих пристроїв.

Компанія ТОВ «АЛАНТА-БУД» має прямі зв'язки з виробниками та постачальниками матеріалів, застосовуваних для виготовлення кузовних конструкцій. Саме тому продаж бортових кузовів, виготовлених у нашій компанії, відрізняється найбільш прийнятними цінами.

Фахівцями нашої компанії розроблена також технологія, що дозволяє виконувати якісний ремонт бортових кузовів всіх типів і конструкцій. Така послуга надає можливість замовнику відновити свій старий кузов до нового стану з мінімальними фінансовими витратами.

Нашими послугами скористалися вже багато замовників і залишили хороші відгуки про нашу роботу. Ми дорожимо своєю репутацією і в повному обсязі виконуємо свої зобов'язання. Надання гарантії на виконані роботи - підтвердження нашої впевненості в якості своїх послуг.

 

Зв'язатися з нами

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Спосіб оплати

Авторское право Alanta bud © 2014 Все Права Защищены.

Яндекс.Метрика